ΠΑΟΚ και Οpen φωνάζουν για αλλοίωση του αποτελέσματος!

Ξεκίνησαν τα όργανα! -Γκρίνια από τον ΠΑΟΚ μετά το ντέρμπι με την ΑΕΚ

Ξεκίνησαν την γκρίνια στον ΠΑΟΚ μετά την ισοπαλία με την ΑΕΚ.

Το ντέρμπι έληξε ισόπαλο με 1-1 και η ομάδα της Θεσσαλονίκης φωνάζει για αλλοίωση του αποτελέσματος.

Μετά το «τιτίβισμα» που πραγματοποίησαν στα πρώτα λεπτά του αγώνα και για χέρι του Σάκχοφ στο 15ο λεπτό, συνέχισαν την γκρίνια…

Μετά το τέλος του αγώνα τόσο ο ΠΑΟΚ όσο και το Οpen φωνάζουν για δύο πέναλτι και αλλοίωση του αποτελέσματος.

Μάλιστα και match report ο ΠΑΟΚ υποστηρίζει πως η ΑΕΚ κατέβηκε για να «κλέψει» το ματς, γράφοντας χαρακτηριστικά πως «στο ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος».

Και μάλιστα εκτός της επίσημης ΠΑΕ ΠΑΟΚ, και το OPEN του ιδιοκτήτη του Ιβάν Σαββίδη προσπάθησε να… αλλάξει την πραγματικότητα ζητώντας από 1 έως 3 πέναλτι και φωνάζοντας για αλλοίωση αποτελέσματος, έχοντας και τη βοήθεια του αμισθί Τάσου Κάκου.

Τουλάχιστον, ήταν σημαντικό πως συμμετείχε στην εκπομπή ο Τάσος Τσατάλης και φρόντισε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους και τελείωσε τη σπέκουλα που επιχειρούσε ο κ. Κάκος. Οπως βέβαια, και ο Ηλίας Ατματσίδης που κλήθηκε να σχολιάσει το ντέρμπι μίλησε με την γλώσσα της αλήθειας και μας θύμισε την πραγματικότητα και το παρελθόν.

Και όλα αυτά ο ΠΑΟΚ, απέναντι στην ΑΕΚ, την οποία θα έπρεπε να… ευχαριστεί που το καλοκαίρι με απόφαση Μελισσανίδη, του έδωσε την ευκαιρία να παίξει προκριματικά Champions League. Και να δείχνει μεγαλύτερη ωριμότητα ως κλαμπ.