ΑΕΚ - Περαμαϊκός 3-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

anakoglouΗ ΑΕΚ υποδέχεται στις 15:00 τον Περαμαϊκό για την 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής και το enwsi.gr θα σας μεταδώσει LIVE όλο το παιχνίδι μέσω WEB RADIO.

Στο μικρόφωνο για την περιγραφή θα είναι ο Κώστας Τσίλης, ενώ στο ρεπορτάζ του αγώνα και στην LIVE γραπτή εξέλιξή του οι Σταύρος Καζαντζόγλου, Μανώλης Βογιατζάκης και Τάσος Καπετανάκος. Ακούστε το ματς πατώντας το “play” στην παρακάτω οθόνη και κατά την διάρκεια του αγώνα στείλτε τα σχόλια σας.

Μετά το τέλος της αναμέτρησης μείνετε στο enwsi.gr και δείτε LIVE μέσω WEB TV τα όσα θα πει ο Τραϊανός Δέλλας στη συνέντευξη τύπου.

Live streaming video by Ustream

Διαβάστε το LIVE του αγώνα ΕΔΩ

Τέλος αγώνα στο ΟΑΚΑ, νίκη 3-0 για τη ΑΕΚ με σκόρερ τους Ανάκογλου, Ντακόλ και το αυτογκόλ του Μώτου

Αποθέωση από τον κόσμο για Τσιρίλο, Γεωργέα και Παυλή

Και άλλος παίκτης του Περαμαϊκού εκτός αγώνα, ξανά με 10

89′ Κεφαλιά του Τσεβά, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

87′ Σουτ του Ρόβα, η μπάλα αρκετά μέτρα άουτ

Τραυματίας ξανά παίκτης του Περαμαϊκού, με δέκα ξανά οι φιλοξενούμενοι

83′ Κίτρινη κάρτα στον Ανάκογλου

Ξανά με 11 ο Περαμαϊκός στο γήπεδο

79′ Ο Τσεβάς στη θέση του Γροντή. Με τρεις επιθετικούς η ΑΕΚ

Ο Περαμαϊκός έχει κανει και τις τρεις αλλαγές με τον Ιατρού και τώρα ένας παίκτης του έχει χτυπήσει και παίζει με 10!

Ετοιμάζει τον Τσεβά ο Δέλλας

77′ Σουτ του Ανάκογλου, η μπάλα άουτ!

70′ Σουτ του Ανάκογλου η μπάλα στα χέρια του Μώτου!

68′ ΓΚΟΛ Ο Κορδέρο σέρβιρε την μπάλα στον Ντακόλ και αυτός με πλασέ έκανε το 3-0!

ΓΚΟΛ ΝΤΑΚΟΛ 3-0

66′ Σέντρα σουτ του Γεωργέα, η μπάλα κόρνερ!

Απίστευτος ο κόσμος της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ!

62′ Τετ α τετ ο Ανάκογλου, αποκρούει ο Μώτος!

61′ Σουτ του Πλατέλλα από προσωπική ενέργεια, μπλόκαρε ο Μώτος

59′ O Mπρέσεβιτς κατέβασε την μπάλα, σούταρε δυνατά την μπάλα και έστειλε την μπάλα ψηλά άουτ!

55′ Απίστευτη ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Μπρέσεβιτς να σουτάρει και τον Μώτο να σκοράρει!

54′ Δεύτερη αλλαγή για Περαμαϊκό. Ο Σεβάι στο ματς, ενώ νωρίτερα είχε μπει και ο Καμαριάρης

52′ Προσωπική προσπάθεια του Ντακόλ, πέφτοντας σούταρε, μπλόκαρε ο Μώτος

50′ Σουτ του Μπρέσεβιτς, κόντραρε η μπάλα ελάχιστα άουτ!

48′ ΓΚΟΛ Πήρε την μπάλα στο ύψος του πέναλτι ο Ανάκογλου και με σουτ στην κίνηση την έστειλε συρτά στα δίχτυα!

48′ ΓΚΟΛ ΑΝΑΚΟΓΛΟΥ 2-0

47′ Σουτ του Ανάκογλου, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

Ο Ντακόλ στη θέση του Αργυρίου, δεξί μπακ θα παίξει ο Γεωργέας με τον Ρόβα στα στόπερ και τους Ανάκογλου-Κορδέρο στα χαφ

46′ Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο.

Ξεκίνησε η μετάδοση από το WEB RADIO

Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο στο ΟΑΚΑ με τον Ντακόλ να μπαίνει αλλαγή

Τέλος ημιχρόνου στο ΟΑΚΑ, 1-0 η ΑΕΚ με το αυτογκόλ του Μώτου

45′ Σουτ του Μπρέσεβιτς, χωρίς δύναμη, η μπάλα άουτ.

Ασταμάτητο τραγούδι από τον κόσμο της ΑΕΚ

Στα μάτριξ χρεώνουν το γκολ στον Μώτο, τον πορτιέρο του Περαμαμαϊκού

Συνθήματα εις βάρος του Μαρινάκη από τον κόσμο της ΑΕΚ

35′ ΓΚΟΛ Από εξαιρετικό κόρνερ του Ρόβα, η μπάλα έφτασε στον Μπρέσεβιτς χτύπησε σε αντίπαλο στόπερ και κατέληξε στα δίχτυα για το 1-0!

ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΚΑΙ 1-0 Η ΑΕΚ

33′ Πολύ κακό σουτ του Τσιρίλο, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ…

32′ Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη

31′ Κίτρινη κάρτα στον Αργυρίου

28′ Σουτ του Κορδέρο, η μπάλα στα χέρια του Μώτου εύκολα.

26′ Πάσα του Ρόβα, ο Γροντής από αριστερά σούταρε αδύναμα και η μπάλα στα χέρια του Μώτου.

19′ Σέντρα του Πλατέλλα, κεφαλιά από τον Μπρέσεβιτς η μπάλα λίγο άουτ

Η ΑΕΚ προσπαθεί με τον τρόπο της να διασπάσει την αντίπαλη άμυνα

14′ Πολύ κακό σουτ του Πεταυράκη, η μπάλα αρκετά μέτρα άουτ.

12′ Σέντρα του Πλατέλλα, κεφαλιά του Μπρέσεβιτς η μπάλα άουτ

8′ Δυνατό σουτ από τον Ρόβα, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

5′ Ο Αργυρίου στην θέση του τραυματία Σταθάκη, ο Γεωργέας πάει στα στόπερ.

4′ Σουτ του Ανδριανόπουλου, η μπάλα λίγο αουτ

Ετοιμάζει αλλαγή ο Δέλλας, με τον Αργυρίου

Πρόβλημα με τον Σταθάκη, πιάνει το πόδι του

2′ Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Σέντρα του Πλατέλλα, κεφαλιά του Σταθάκη από κοντά, η μπάλα άουτ!

1′ Ξεκίνησε το παιχνίδι στο ΟΑΚΑ

Οι δύο ομάδες μπαίνουν στο γήπεδο, περισσότεροι από 7.000 Ενωσίτες σε μια πολύ όμορφη ατμόσφαιρα

Ξεκίνησε η μετάδοση απο το WEB RADIO του enwsi.gr. Πατήστε Play και ακούστε!

Οι δύο ομάδες μπήκαν στα αποδυτήρια

Περίπου 5.000 φίλοι της ΑΕΚ στο γήπεδο αυτή την στιγμή

Ο Τραϊανός Δέλλας παρακολούθησε μέρος της προθέρμανσης και εν συνεχεία αποχώρησε για τα αποδυτήρια

Σιγά σιγά συγκεντρώνεται στο γήπεδο ο κόσμος της ΑΕΚ

Καλός σχετικά ο καιρός στο ΟΑΚΑ για ποδόσφαιρο

Η ΑΕΚ και ο Περαμαϊκός βγήκαν για προθέρμανση στον αγωνιστικό χώρο

Διαιτητής του αγώνα ο Αναστασίου, με επόπτες τον Ακριβό και τον Γεωργίου

Ο Καραγκιολίδης έχει βγει για προθέρμανση στον αγωνιστικό χώρο του ΟΑΚΑ

Η ενδεκάδα του Περαμαϊκού: Μώτος, Λάππατας, Γεωργιάδης, Καραγιάννης, Μπάλας, Ερρίκος, Ανδριανόπουλος, Λαμπρινάτος, Βεστάκης, Ντούλιας, Χατζηγιαννάκος

Στον πάγκο για τον Περαμαϊκό: Ιατρού, Νταλάκος, Γκιάτης, Πιπέρης, Σεβάι, Καμαριάρης, Σιδέρης

Εκτός αποστολής για την ΑΕΚ έμειναν οι Πόποβιτς και Ράμα.

Στον πάγκο για την ΑΕΚ: Ντακόλ, Τσούπρος, Αργυρίου, Βούρας, Τσεβάς, Κάτσικας, Τσουκαλάς

Ο Τραϊανός Δέλλας αποφάσισε να ξεκινήσει το σημερινό ματς με τον Περαμαϊκό στο ΟΑΚΑ για την 13η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ’ εθνικής με τον Καραγκιολίδη κάτω από τα δοκάρια, τον Γεωργέα δεξί μπακ, τον Πεταυράκη αριστερό μπακ, τους Τσιρίλο – Σταθάκη στο κέντρο της άμυνας, τους Ρόβα – Κορδέρο στον άξονα, τον Πλατέλλα δεξιά στην επίθεση, τον Γροντή αριστερά και τον Ανάκογλου πίσω από τον Μπρέσεβιτς στο 4-2-3-1 για την Ένωση.