Το απόλυτο για τους μικρούς στο Futsal

Η Κ10 επικράτησε εύκολα εκτός έδρας του Πήγασου Νέου Κόσμου με 10-2, ενώ η Κ12 επιβλήθηκε με 3-1 στο Γουδί του Ηνίοχου. Η Κ10 μπορεί στο πρώτο ημίχρονο να μην μπόρεσε να αξιοποιήσει τις πολλές ευκαιρίες που δημιούργησε, ωστόσο στο δεύτερο μέρος αποδείχθηκε ιδιαίτερα εύστοχη, διαμορφώνοντας το τελικό σκορ. Η Κ12 ξεκίνησε πολύ δυνατά στον αγώνα με τον Ηνίοχο, καθώς σημείωσε τρία γκολ στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης, με τους γηπεδούχους να καταφέρνουν απλά να μειώσουν στο τελικό 3-1. Tα αποτελέσματα των αγωνιστικών τμημάτων της Α.Ε.Κ. Futsal για το σαββατοκύριακο 3-4/11 έχουν ως εξής: K9: Παράδεισος Β.Π.- Αίας Παλλήνης 5-4, K10: Πήγασος Ν.Κ.- Α.Ε.Κ. 2-10, K11: Elite- Αίας Παλλήνης 4-0, K12: Ηνίοχος- Α.Ε.Κ. 1-3, K14: Δούκας- Α.Ε.Κ. 3-9, K18: Γ.Σ. Σαλαμίνας- Α.Ε.Κ. 3-2.