Χαμός στο Κραϊόβα-Χόνβεντ: Εσκασε κροτίδα δίπλα στον ρέφερι- Μπήκε ασθενοφόρο στο γήπεδο! (ΦΩΤΟ-VIDEO)

Απίστευτα πράγματα συμβαίνουν αυτή τη στιγμή στον επαναληπτικό αγώνα ανάμεσα στην Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα και την Χόνβεντ, από τον οποίο θα προκύψει ο αντίπαλος της ΑΕΚ στον γ’ προκριματικό γύρο του Europa League.

Ο αγώνας βρίσκεται στην παράταση (0-0) και ένα λεπτό πριν συμπληρωθούν τα 120 λεπτά και η πρόκριση κριθεί στη “ρουλέτα” των πέναλτι, υπήρξε σύρραξη μεταξύ των παικτών. Ακολούθησαν αρκετές “ψιλές”, πριν πέσει μια κροτίδα από την εξέδρα ακριβώς δίπλα από τον διαιτητή της συνάντησης, με αποτέλεσμα το παιχνίδι να διακοπεί.

Ο “άρχοντας” του αγώνα ζαλίστηκε και σωριάστηκε στο χορτάρι, με το ασθενοφόρο να μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο. H αναμέτρηση έχει διακοπεί εδώ και τουλάχιστον 15 λεπτά και όλοι περιμένουν τι θα συμβεί.