ΑΕΚ: Νίκη (1-0) για την Κ17 κόντρα στον Ατρόμητο (ΦΩΤΟ)

Νίκησε η ομάδα του Νεντέλκοβιτς

Σε φιλικό αγώνα στο προπονητικό κέντρο της Ακαδημίας της ΑΕΚ στα Σπάτα η ομάδα Κ17 της ΑΕΚ νίκησε με 1-0 την αντίστοιχη του Ατρομήτου.

Το γκολ της νίκης πέτυχε στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου ο Κωνσταντίνος Αντωνόπουλος με απευθείας φάουλ που είχε κερδίσει ο Θεόδωρος Κοντός. Φάουλ του Άγγελου Φωτόπουλου στο δεύτερο ημίχρονο κτύπησε στο δοκάρι.

Για την ομάδα του Ιβάν Νεντέλκοβιτς ξεκίνησαν οι Μαρίνης, Κοντάκης, Καραστέργιος, Αντωνόπουλος, Σκιαδαρέσης, Αγγελόπουλος, Καραγιαννίδης, Παπαθανασίου, Κυρσανίδης, Πιτιλάκος, Κοντός.
Στο δεύτερο μέρος αγωνίστηκαν και οι: Μπαλαμώτης, Χαλίλι, Γιαματζίδης, Τρέμμας, Μούτσα, Κρουσελνίτσκι, Μαχαίρας, Τσίρης, Λαντίκας, Φωτόπουλος.