Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου!

Σάββατο γεμάτο δράση σε όλα τα αθλήματα και με πληθώρα τηλεοπτικών μεταδόσεων

Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Δεκάδες αναμετρήσεις σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ, τένις, ποδηλασία μέχρι και γκολφ περιλαμβάνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου.

Δείτε αναλυτικά τις μεταδόσεις:

Ποδόσφαιρο

14:00 Σαντχάουζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ COSMOTE SPORT 8
14:45 Λεβαδειακός – Εργοτέλης ΕΡΤ 3
14:45 Τρίκαλα – Ιωνικός ΕRTFLIX (EΡΤ SPORTS 1)
14:45 Χανιά – Καραϊσκάκης ΕRTFLIX (EΡΤ SPORTS 2)
14:45 Διαγόρας – Απόλλων Λάρισας ΕRTFLIX (EΡΤ SPORTS 3)
14:00 Ανζέ – Σεντ Ετιέν ΝOVASPORTS 4
14:15 Λούτον – Σουόνσι ΝOVASPORTS 2
14:30 Λιντς – Τσέλσι COSMOTE SPORT 1
15:00 Αλαβές – Κάντιθ COSMOTE SPORT 2
16:00 Σασουόλο – Βερόνα ΝOVASPORTS 1
16:30 Βέρντερ Βρέμης – Μπάγερν Μονάχου COSMOTE SPORT 3
16:30 Βόλφσμπουργκ – Σάλκε COSMOTE SPORT 5
16:30 Μάιντζ – Φράιμπουργκ COSMOTE SPORT 7
16:30 Ουνιόν Βερολίνου – Κολωνία COSMOTE SPORT 8
17:00 Κρίσταλ Πάλας – Γουέστ Μπρομ COSMOTE SPORT 4
17:00Γουίκομ – Πρέστον ΝOVASPORTS 3
17:15 Ρεάλ Μαδρίτης – Ελτσε COSMOTE SPORT 2
18:00 Ντινάμο Μόσχας – Σπαρτάκ Μόσχας COSMOTE SPORT 9
18:00 Μαρσέιγ – Μπρεστ ΝOVASPORTS 2
19:00 Μπενεβέντο – Φιορεντίνα ΝOVASPORTS 1
19:30 Οσασούνα – Βαγιαδολίδ COSMOTE SPORT 2
19:30 Εβερτον – Μπέρνλι COSMOTE SPORT 1
19:30 Ντόρτμουντ – Χέρτα Βερολίνου COSMOTE SPORT 3
20:00 Μπενφίκα – Μποαβίστα COSMOTE SPORT 8
21:45 Τζένοα – Ουντινέζε ΝOVASPORTS 1
21:45 Εουπεν – Σταντάρ Λιέγης ΝOVASPORTS 2
22:00 Φούλαμ – Μάντσεστερ Σίτι COSMOTE SPORT 1
22:00 Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης COSMOTE SPORT 2
22:30 Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας COSMOTE SPORT 8

Μπάσκετ
17:00 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ ΕΡΤ 3
20:00 Παναθηναϊκός – Ιωνικός ΕΡΤ 3
17:00 Προμηθέας – Αρης ΕRTFLIX (EΡΤ SPORTS 1)
21:00 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Νιου Γιορκ Νικς COSMOTE SPORT 4
21:00 Πρίντεζι – Βίρτους Μπολόνια ΝOVASPORTS 3
21:45 Μπαρτσελόνα – Σαραγόσα LIVE COSMOTE SPORT 7
05:00 Ντένβερ Νάγκετς – Ντάλας Μάβερικς COSMOTE SPORT 4

Τένις
16:20 ATP 250 Open 13 Provence COSMOTE SPORT 6
18:30 ATP 250 Open 13 Provence COSMOTE SPORT 6

Ποδηλασία
14:20 Παρίσι – Νίκαια EUROSPORT 2
16:05 Τιρένο Αντριάτικο EUROSPORT 2

Γκολφ
20:00 PGA TOUR Πλέιερς Τσάμπιονσιπ EUROSPORT 2

UFC
03:00 Leon Edwards – Belal Muhammad COSMOTE SPORT 7

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΣ
ΟΛΑ ΤΑ BLOGS
X