Η ΑΕΚ διαμαρτύρεται για τον προκλητικό Ζαχαριάδη για τις 0-3 κίτρινες και τα 5-14 φάουλ!

Προκλητική η διαιτησία του Ζαχαριάδη στο ΟΦΗ-ΑΕΚ

Ο… γνωστός Πραξιτέλης Ζαχαριάδης έκανε και πάλι τα… καμώματά του σε αγώνα της ΑΕΚ, αυτή τη φορά με τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο.

Ο ρέφερι από τον σύνδεσμο της Μακεδονίας έγινε και πάλι ο αρνητικός πρωταγωνιστής, καθώς στο πρώτο 45λεπτο ήταν αρκετά προκλητικός στις αποφάσεις του προς την Ενωση.

Ο Ζαχαριάδης έδειξε στο πρώτο ημίχρονο τρεις ανύπαρκτες κάρτες σε παίκτες της ΑΕΚ και έχει δώσει 14 φάουλ κατά της Ενωσης.

Με αφορμή τα παραπάνω, ο Βασίλης Δημητριάδης διαμαρτυρήθηκε έντονα με το σφύριγμα της λήξης του πρώτου μέρους στον διαιτητή από την Μακεδονία

Θυμίζουμε ότι οι κακές διαιτησίες για την ΑΕΚ είναι συχνό φαινόμενο φέτος και μόλις την Παρασκευή ο Δημήτρης Μελισσανίδης πήγε στον Μαρκ Κλάτενμπεργκ για να διαμαρτυρηθεί για αυτές τις… περίεργες διαιτησίες.