Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής!

Φουλ της δράσης σήμερα Κυριακή

Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Η Κυριακή είναι η ημέρα των… αθλημάτων με τους αγώνες που προβάλει τη τηλεόραση από νωρίς το μεσημέρι ως αργά το βράδυ να είναι πάμπολλοι.

Δείτε τι μεταδόσεις της Κυριακής:

Ποδόσφαιρο

13:30 Ουντινέζε – Μίλαν                                                                            NOVASPORTS 2

14:00 Αστον Βίλα – Σαουθάμπτον                                                           COSMOTE SPORT 2

14:30 Βίρτσμπεργκερ Κίκερς – Μπόχουμ                                               COSMOTE SPORT 8

14:30 Αντερλεχτ – Αντβέρπ                                                                        NOVASPORTS 24

15:00 Αρης – Αστέρας Τρίπολης                                                                NOVASPORTS 1

15:30 Εμεν – Φέγενορντ                                                                             NOVASPORTS 4

16:00 Σπέτσια – Γιουβέντους                                                                    NOVASPORTS 3

16:00 Τορίνο – Λάτσιο                                                                                NOVASPORTS 5

16:00 Νιούκαστλ – Εβερτον                                                                      COSMOTE SPORT 1

16:30 Φράιμπουργκ – Λεβερκούζεν                                                        COSMOTE SPORT 3

17:00 Θέλτα – Σοσιεδάδ                                                                             COSMOTE SPORT 2

17:15 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ                                                                      NOVASPORTS 2

17:45 PSV Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαγκ                                                           NOVASPORTS 4
18:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Αρσεναλ                                            COSMOTE SPORT 1

19:00 Χέρτα Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ                                              COSMOTE SPORT 3

19:00 Ρόμα – Φιορεντίνα                                                                           NOVASPORTS 3

19:00 Νάπολι – Σασουόλο                                                                         NOVASPORTS 5

19:30 Γρανάδα – Λεβάντε                                                                          COSMOTE SPORT 2

19:30 ΑΕΚ – ΟΦΗ                                                                                         NOVASPORTS 1

21:15 Τότεναμ – Μπράιτον                                                                        COSMOTE SPORT 1

21:45 Σαμπντόρια – Τζένοα                                                                       NOVASPORTS 2

22:00 Βαλένθια – Χετάφε                                                                           COSMOTE SPORT 2

22:00 Λιλ – Λιόν                                                                                            NOVASPORTS 3

22:00 Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Τοντέλα                                                COSMOTE SPORT 7

22:40 Κολόμπους Κρου – Φιλαντέλφια Γιούνιον                                 NOVASPORTS 4

 

Μπάσκετ

12:00 Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν                                            COSMOTE SPORT 9

13:30 Ανδόρα – Σαραγόσα                                                                         COSMOTE SPORT 4

16:00 Ζενίτ – Αστάνα                                                                                   COSMOTE SPORT 9

19:00 Εφές – Μπουγιουκμετσέ                                                                COSMOTE SPORT 9

19:30 Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης                                                             COSMOTE SPORT 4

19:30 Αρης – Ηρακλής                                                                                 ΕΡΤ3 & ΕΡΤ SPORTS

 

Χάντμπολ

14:30 Ράιν Νέκαρ – Μπάλινγκεν                                                               COSMOTE SPORT 7

 

Μηχανοκίνητα

12:00 Μότοκρος, Τρεντίνο, 1ος αγώνας, ΜΧ2                                        EUROSPORT 2

16:00 Μότοκρος, Τρεντίνο, 2ος αγώνας, ΜΧ2                                        EUROSPORT 2

14:10 Formula 1, GP Εμίλια Ρομάνια                                                       ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

 

Τένις

15:00 ATP 500, Βιέννη, τελικός                                                                 COSMOTE SPORT 6

 

Ποδηλασία

14:50 Λα Βουέλτα, 12ο ετάπ                                                                     EUROSPORT

 

 

LIVE STREAMING

Ποδόσφαιρο

15:00 Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός                                                            insports.gr

15:00 Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος                                           crete2day.com

 

Μπάσκετ

16:00 ΒΑΟΛ Χίου – Κορωπί                                                                        alithia.gr

17:00 ΚΑΠ – Νίκη Αμαρουσίου                                                                  telesport.gr

17:00 Εσπερος Λαμίας – Ικαροι Τρικάλων                                              telesport.gr

17:00 ΟΦΗ – Πανιώνιος                                                                             cretatv.gr

17:00 AOK Χανιά – Κρόνος Αγ. Δημητρίου                                              YouTube ΑΟΚΧ

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΣ
ΟΛΑ ΤΑ BLOGS
X