Σφαλιάρα για τον Πανιώνιο από Χαραυγιακό!

Ο κατήφορος και ο διασυρμός για τον Πανιώνιο δεν έχει τελειωμό

Ο κατήφορος και ο διασυρμός για τον Πανιώνιο δεν έχει τελειωμό.

Οι «κυανέρυθροι» ετοιμάζονται για την πρεμιέρα στη Γ’ Εθνική (πρώην Δ’), αλλά φαίνεται ότι δεν θα έχουν τύχη ούτε εκεί. Στο τελευταίο φιλικό πριν τη σέντρα τους κόντρα στον Πανναξιακό έχασαν με 1-0 στη Νέα Σμύρνη. Η ομάδα του Δημήτρη Κοροπούλη ήταν ασύνδετη και με προβλήματα στην επίθεση. Το γκολ για τους φιλοξενούμενους σημειώθηκε στο 78ο λεπτό με τον Τσοκτάκη. Καλύτερη στιγμή για τον Πανιώνιο ήταν στο 0-0 με άστοχο σουτ του πρώην της ΑΕΚ, Γροντή, στο 60ο λεπτό.

Ο Πανιώνιος έπαιξε με την εξής σύνθεση: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Στουρνάρας, Λάμψιας (60′ Τριάντης), Ζάχι (46′ Νίνο), Ζούλιας (75′ Ρόπας), Κοντοές, Μπρέγκου, Ξύγκορος (60′ Ζαμάνης), Παπαδόπουλος (55′ Κουτσάκης), Σταμάτης (46′ Λιούμης), Μουντρίχας (70′ Δρίτσας), Γροντής (80′ Αργυρίου).