Ανύπαρκτο πέναλτι και οφσάιντ υπέρ του ΠΑΟΚ! (VIDEO)

Ο Ατρόμητος «πάγωσε» την Τούμπα με το 0-1, αλλά έπιασαν… δουλειά άλλοι υπέρ του ΠΑΟΚ μιας και οι παίκτες του δεν ήταν ικανοί στο πρώτο 45λεπτο.

Στο 32′ με το σκορ 0-1 λανθασμένη υπόδειξη του βοηθού Σίπκα, για οφσάιντ του Ντιγκινί, ενώ ο παίκτης του Ατρόμητου έβγαινε τετ-α-τετ με τον Ρέι! Και στο 44′ πέναλτι… μαϊμού υπέρ του ΠΑΟΚ, καθώς δεν υπάρχει καμία παράβαση! Ο Στρούγγης «τσιμπάει» την μπάλα, τη βρίσκει πεντακάθαρα, χαμηλά, και τη διώχνει με τον διαιτητή Παπαπέτρου να δίνει πέναλτι!

Και έτσι ο ΠΑΟΚ πήγε στο ημίχρονο με το 1-1 χάρη στα διαιτητικά σφυρίγματα! Στο δεύτερο ημίχρονο έβαλε και δεύτερο γκολ και έτσι κέρδισε για να… πιάσει την ΑΕΚ στην 1η θέση.