Κουβέντα για την διαιτησία ο…ξεχασιάρης Ματζουράκης

Μετά το πρόσφατο ματς με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ ο Γιάννης Ματζουράκης έκανε την… έκπληξη τονίζοντας ότι η Ενωση έπαιζε με παίκτη παραπάνω από το πρώτο λεπτό του αγώνα. Κάτι το οποίο άφησε έκπληκτους όσους έβλεπαν τον αγώνα και όσους βρισκόντουσαν στην συνέντευξη Τύπου.

Σήμερα ο Παναιτωλικός έχασε με 1-0 από τον Παναιτωλικό, με την ομάδα του Αγρινίου να μένει με 10 παίκτες από το πρώτο ημίχρονο από αποβολή-δώρο του διαιτητή Παπαδόπουλου στο Καραϊσκάκη. Αναμενόμενα άπαντες περίμεναν την σφοδρή αντίδραση του Ματζουράκη στις δηλώσεις του. Μάταια… Ξεχασιάρης ο κυρ Γιάννης, δεν είπε ούτε λέξη για τον διαιτητή.