Απίστευτες καταστάσεις στην Πάτρα: Ο Γενικός Αρχηγός της Παναχαϊκής έσπρωχνε και έβριζε τον επόπτη την ώρα του αγώνα!

epoptis genikos arxigosΗ ΑΕΚ με το 0-2 υπέρ της στο σκορ είχε το παιχνίδι στα χέρια της και το ήλεγχε, κάτι που προκαλούσε εκνευρισμό στους αντιπάλους. Μάλιστα, ο Γενικός Αρχηγός των γηπεδούχων Τσιριμπής από τον πάγκο της Παναχαϊκής ένα λεπτό πριν τελειώσει το ημίχρονο έτρεξε πάνω στον επόπτη και άρχιζε να τον βρίζει και να τον σπρώχνει! Βεβαίως με την ανοχή των αρμοδίων του αγώνα που του επέτρεψαν να είναι εκεί.

Τελικά με την παρέμβαση του 4ου διαιτητή και της Αστυνομίας απομακρύνθηκε ο συγκεκριμένος που συνέχιζε να βρίζει χυδαία.