Το γκολ της νίκης του Μπρέσεβιτς σε VIDEO μέσα από την εξέδρα

Το θαύμα της Ριζούπολης

ÍÔÁÊÏË ÌÐÁÑÌÐÏÓÁ ÌÐÑÅÓÅÂÉÔÓ  Á×ÁÑÍÁÉÊÏÓ - ÁÅÊ (FOOTBALL LEAGUE 2014-2015)Το ρολόι είχε φτάσει στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων. Ο Μπαρμπόσα εκτέλεσε το κόρνερ, ο Μάνταλος στο πρώτο δοκάρι πήρε την κεφαλιά, ο Παγούδης απέκρουσε, ωστόσο πήρε το ριμπάουντ ο Μπρέσεβιτς και από κοντά έκανε το 1-2. Το γκολ της νίκης σε ένα παιχνίδι θρίλερ που μέχρι το 90′ ήταν 1-0 υπέρ του Αχαρναϊκού.

Το τέρμα του Κροάτη φορ ήταν η αφορμή για ξέφρενα πανηγύρια σε αγωνιστικό χώρο και κερκίδα. Μάλιστα, ένας φίλος της ΑΕΚ κατάφερε να αποθανατίσει με την κάμερα του την φάση του γκολ του Μπρέσεβιτς.