Ο Μέσι χρειάστηκε 12' για να σκοράρει στην επιστροφή του από τραυματισμό (VIDEO)

Ο Λίο Μέσι επέστρεψε στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της Ίντερ Μαϊάμι και σε ελάχιστο χρονικό διάστημα έκανε και το comeback στα γκολ

Ο Αργεντινός σούπερ σταρ απουσίασε το τελευταίο διάστημα λόγω προβλήματος τραυματισμού, με τον Μέσι να επιστρέφει στην αγωνιστική δράση με εμφατικό τρόπο.

Ο πολύπειρος μεσοεπιθετικός πέρασε στον αγωνιστικό στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης ανάμεσα στην Ίντερ Μαϊάμι και τους Κολοράντο Ράπιντς και χρειάστηκε 12 λεπτά για να σκοράρει.

Συγκεκριμένα, στο 57ο λεπτό ο Αργεντινός αστέρας βρέθηκε σε θέση βολής και με υπέροχο πλασέ από πλάγια θέση έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ισοφάρισε για την Ίντερ Μαϊάμι σε 1-1.

Σταμάτης Βούλγαρης: Τα «ρεπορτάζ» που ξεφτιλίστηκαν σε χρόνο dt