Σκόραρε με φοβερή κεφαλιά κόντρα στη Φενέρμπαχτσε ο Κολοβέτσιος (VIDEO)

Ο Δημήτρης Κολοβέτσιος σκόραρε για την Καϊσέρισπορ στο ματς Κυπέλλου με τη Φενέρμπαχτσε

Σημαντικό γκολ για τον Δημήτρη Κολοβέτσιο, που σκόραρε με φοβερή κεφαλιά στο 18ο λεπτό του ματς της Καϊσέρισπορ με τη Φενέρμπαχτσε για το Κύπελλο Τουρκίας κάνοντας το 1-1 για την ομάδα του.

Η Φενέρ είχε πάρει το προβάδισμα δέκα λεπτά νωρίτερα με τέρμα που σημείωσε ο άλλοτε εξτρέμ του Ολυμπιακού, Εμρέ Μορ.

Η εν λόγω αναμέτρηση είναι μονή και διεξάγεται για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Τουρκίας, με τον νικητή να παίζει στην τετράδα με τη Σιβασπόρ.

Δείτε εδώ το γκολ του Κολοβέτσιου:

ENWSI TV: ΟΛΟ το ΑΕΚ talk για το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό με Καζαντζόγλου και Λούπο