Μοιρασιά στην Κρήτη (0-0) για ΟΦΗ και ΠΑΣ Γιάννινα

ΟΦΗ και ΠΑΣ Γιάννινα έμειναν στο 0-0 στην αναμέτρηση με την οποία ξεκίνησε η 21η αγωνιστική της Super League.

Σε ένα ματς που έγινε κάτω από πολύ δύσκολες καιρικές συνθήκες, ΟΦΗ και ΠΑΣ Γιάννινα αναδείχθηκαν ισόπαλοι δίχως τέρματα στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης», στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League.

Εκατέρωθεν χαμένες ευκαιρίες, ακυρωθέν γκολ στο τελευταίο λεπτό του αγώνα για την ομάδα του Βάλντας Νταμπράουσκας, αποβολή του Επαμεινώνδα Παντελάκη στις καθυστερήσεις γι’ αυτήν του Θανάση Στάικου, σε ένα παιχνίδι που τα είχε όλα εκτός από γκολ.

Βαγγέλης Αρναούτογλου: Ο τίτλος και η μεγάλη εικόνα