Χαμός στην Λεωφόρο, με πέναλτι στο 103’ ο ΠΑΟ πήρε ισοπαλία (1-1) με Ολυμπιακό! (VIDEO)

Ισοπαλία στο ντέρμπι του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο

Ισόπαλο με 1-1 έληξε το ντέρμπι του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό για την 11η αγωνιστική της Super League.

Σε ένα ματς… θρίλερ, το οποίο είχε πολλές εντάσεις, κυρίως στο τέλος, οι «πράσινοι» κατάφεραν να γλυτώσουν την ήττα με γκολ στο 13ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Ο διαιτητής έδωσε πέναλτι υπέρ του Παναθηναϊκού, ο Σκόραρ ανέλαβε την εκτέλεση και έκανε το 1-1.

Ο Ολυμπιακός είχε ανοίξει το σκορ στο 84′ με τον Μπιέλ, ενώ ο ΠΑΟ σκόραρε και δύο γκολ τα οποία δεν μέτρησαν για οφσάιντ.