ΑΕΚ σε Μάνταλο μετά την γκολάρα με την Εθνική: «Μπράβο Πέτρο» (ΦΩΤΟ)

Η επική αντίδραση του Πογιέτ στην γκολάρα του Πέτρου Μάνταλου (VIDE0)

Το «Μπράβο Πέτρο» της ΑΕΚ στον Μάνταλο για τη νίκη και την γκολάρα με την Εθνική!

Το «μπράβο Πέτρο» της ΑΕΚ σε Μάνταλο για τη νίκη και την γκολάρα με την Εθνική στο 3-1 επί της Βόρειας Ιρλανδίας.

Ο άσος της ΑΕΚ, Πέτρος Μάνταλος ήταν σούπερ στο ματς με τη Βόρεια Ιρλανδία και ο παίκτης που «σφράγισε» τη νίκη της Εθνικής με 3-1 επί της Βόρειας Ιρλανδίας.

Έτσι λίγα λεπτά μετά το τέλος του ματς, η ΑΕΚ έσπευσε με ανάρτησή της στα social media να συγχαρεί τον ποδοσφαιριστή.

«Με τον Πέτρο Μάνταλο να σφραγίζει τη νίκη με ένα ασύλληπτο σουτ έξω από την περιοχή στο 80ο λεπτό, η Eθνική μας ομάδα επιβλήθηκε 3-1 της Bόρειας Ιρλανδίας στο γήπεδο της Ριζούπολης και ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις της στον όμιλο του Νations League. Μπράβο Πέτρο!», αναφέρεται στην ανάρτηση της ΑΕΚ που συνοδεύεται από ένα φωτογραφικό στιγμιότυπο από το ματς με τον Μάνταλο στο προσκήνιο.