VIDEO από το φιλικό Λαμία - ΑΕΚ Β΄

Δείτε στιγμές από το χθεσινό φιλικό της ΑΕΚ Β'

Η ΑΕΚ Β΄ αναδείχθηκε ισόπαλη 0-0 με τη Λαμία σε φιλικό αγώνα που διεξήχθη στο ΔΑΚ Λαμίας «Αθανάσιος Διάκος».

Η ομάδα του Σωκράτη Οφρυδόπουλου έχασε κάποιες καλές στιγμές στο πρώτο ημίχρονο, κυρίως με την κεφαλιά του Χατζηκυριάκου στο 23ο λεπτό, την οποία απέκρουσε με δυσκολία ο Γκαραβέλης και το σουτ του Τζούντα Γκαρσία στο 40ο λεπτό.

Στο δεύτερο μέρος, η ΑΕΚ Β’ διατήρησε την Λαμία μακριά από την περιοχή της και μάλιστα λίγο πριν το τέλος θα μπορούσε να πάρει τη νίκη αλλά το διαγώνιο σουτ του Κορομηλά έφυγε λίγο άουτ.