Γιοβάνοβιτς: «Στις λεπτομέρειες θα κριθεί το ματς με την ΑΕΚ»

Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς σε δηλώσεις του στην Cosmote TV αναφέρθηκε στην επικείμενη αναμέτρηση με την ΑΕΚ την Κυριακή στο ΟΑΚΑ.

Aναλυτικά όσα είπε ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς στην COSMOTE TV:

«Αν εξαιρέσω το δεύτερο παιχνίδι μας στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος (σ.σ. τη νίκη του Παναθηναϊκού με 3-0 στο «Απόστολος Νικολαΐδης»), που καταφέραμε στη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου να εξασφαλίσουμε ένα σκορ που ήταν καλό για εμάς και μας έδωσε τη νίκη, τα άλλα δύο παιχνίδια κρίθηκαν στις λεπτομέρειες.

Κι έτσι νομίζω θα είναι και το επόμενο παιχνίδι που έχουμε μπροστά μας. Έχουμε σεβασμό στην ΑΕΚ, είναι σίγουρα ένας μεγάλος αντίπαλος κι έχουμε ανάγκη και οι δύο από τους βαθμούς».

ENWSI TV: ΟΛΟ το ΑΕΚ talk για το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό με Καζαντζόγλου και Λούπο