ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 3-1, 20-18 χρυσό σετ (ΤΕΛΙΚΟ)

Εικόνες από το ΑΕΚ - Αμαζόνες

Η ΑΕΚ αντιμετωπίζει σήμερα στις 15:00 τον ΠΑΟΚ με στόχο την πρόκριση στα ημιτελικά του πρωταθλήματος

Στη Θεσσαλονίκη βρίσκεται η γυναικεία ομάδα βόλεϊ της ΑΕΚ η οποία σήμερα στις 15:00 κοντράρεται με τον ΠΑΟΚ στο πλαίσιο του 2ου αγώνα των Play Off της Volley League Γυναικών.

Μετά τη μεγάλη νίκη με 3-1 σετ στη Νέα Φιλαδέλφεια, που σήμανε και την 4η κόντρα στους Θεσσαλονικείς στο άθλημα τη φετινή σεζόν, οι «κιτρινόμαυρες» θέλουν να κατακτήσουν την πρόκριση για τα Ημιτελικά του Πρωταθλήματος. Η «Ένωση» θα κάνει δικό της το εισιτήριο σε περίπτωση νίκης με οποιοδήποτε σκορ, καθώς και σε περίπτωση ήττας με 3-2 σετ. Εάν ηττηθεί με 3-0 ή 3-1 σετ στο PAOK Sports Arena, θα ακολουθήσει χρυσό σετ στους 15 πόντους.

Παρακολουθήστε την εξέλιξη του αγώνα ΠΑΟΚ- ΑΕΚ μέσω του enwsi.gr

ENWSI TV: ΟΛΟ το ΑΕΚ talk για το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό με Καζαντζόγλου και Λούπο