ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης: «Μηδέν βελτίωση, μηδέν δημιουργία, ακόμα μια προβληματική εικόνα»

Το σχόλιο των αρθρογράφων του enwsi.gr για το ματς της ΑΕΚ με τον Aπόλλωνα Σμύρνης

Η ΑΕΚ για ακόμα ένα ματς προβληματίζει με την εικόνα της και παρότι έχει τα ηνία με τον Απόλλωνα Σμύρνης, πήγε στο ημίχρονο με το ισόπαλο 0-0.

Στην επανάληψη, η Ενωση καλείται να ανεβάσει στροφές και να φτάσει στη νίκη που τόσο χρειάζεται.

Διαβάστε το σχόλια των αρθρογράφων του enwsi.gr για το πρώτο ημίχρονο στο ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ: Απογοητευτική η εικόνα της ΑΕΚ, όαση ο Γέβτιτς που προσπαθεί να κάνει παιχνίδι. Κανένα σχέδιο, η μοναδική φάση προέκυψε στη στιγμή που ο Απόλλωνας είχε ανέβει και είχε κενά στην άμυνα. Μηδέν βελτίωση, μηδέν δημιουργία, ακόμα μια προβληματική εικόνα.

ΤΑΣΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ: Σε ένα 45λεπτο η ΑΕΚ δεν έχει βάλει γκολ και θα έπρεπε να βάλει. Αυτό είναι το πρόβλημά της.

Θάνος Τσίμπος: Οι προπονήσεις και τα συμβόλαια των Ελληνων παικτών