Μπακασέτας: Εβαλε γκολάρα στην εκτός έδρας νίκη (1-2) της Τραμπζονσπόρ επί της Γαλατασαράι (VIDEO)

Η Γαλατασαράι υποδέχθηκε την Τραμπζονσπόρ για το τουρκικό πρωτάθλημα με την ομάδα του Τάσου Μπακασέτα να παίρνει τη νίκη με 1-2 και τον Ελληνα πρώην μεσοεπιθετικό της ΑΕΚ να πετυχαίνει γκολάρα στο 84ο λεπτό.

Η Γαλατά προηγήθηκε με πέναλτι του Τσικαλντάου στο 31ο λεπτό όμως ο Μπακασέτας με φοβερό διαγώνιο σουτ ισοφάρισε στο 84ο λεπτό πριν έρθει ο Εντιν Βίστσα στο 90ο λεπτό για να κάνει την ανατροπή και να δώσει το τρίποντο στην Τραμπζονσπόρ.

Σταμάτης Βούλγαρης: Ο ευτυχισμένος Ματίας και η κιτρινόμαυρη υπεροχή