ΑΕΚ: Ηττα για την Κ15 στο Περιστέρι με 3-0 από τον Ατρόμητο

Η ομάδα Κ15 της ΑΕΚ ηττήθηκε 3-0 από την αντίστοιχη του Ατρομήτου στο γήπεδο της Χωράφας στο Περιστέρι, σε αγώνα για την 10η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ15 της Super League 2021-22.

Ο Ατρόμητος πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων από το πρώτο ημίχρονο με τα τέρματα των Σέχου στο 17′ και του Κοκκοριά στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου (40+1′). Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε πέντε λεπτά πριν τη λήξη (75′) με γκολ του Μάνδαλου Η ΑΕΚ παραμένει στην 4η θέση της βαθμολογίας και συνεχίζει την προσπάθειά της για πρόκριση στα play-off.

ΑΕΚ (Ιβάν Νεντέλκοβιτς): Πολυχρονόπουλος, Κολυφέτης (55′ Σαχινίδης) Ψυρόπουλος, Παλαιολόγος, Μαρκόπουλος, Ντάνι, Παναγιωτόπουλος, Σαρρής (65′ Λάμπρου) Ψυχογιός (65′ Ζούλιας) Κλάψας, Πεχλιβανίδης.