Σώθηκε από τύχη ο ΠΑΟΚ - Ισοπαλία στις καθυστερήσεις (1-1) με την Λάρισα (VIDEO)

Ούτε την Λάρισα κατάφερε να κερδίσει ο ΠΑΟΚ

Μετά τον Ολυμπιακό που ηττήθηκε από τον Λεβαδειακό, ούτε ο ΠΑΟΚ κατάφερε να κερδίσει καθώς χρειάστηκε ένα γκολ του Κούρτιτς στις καθυστερήσεις για να ισοφαρίσει σε 1-1 την Λάρισα.

Μετά το πρώτο ημίχρονο το οποίο κύλησε χωρίς ιδιαίτερες φάσεις μπροστά στις δυο εστίες, η Λάρισα προηγήθηκε στο 64ο λεπτό με γκολ του Ταχάρ.

Η ομάδα του Λουτσέσκου δεν κατάφερε να γίνει απειλητική αλλά μια στημένη φάση του έδωσε την ισοπαλία, καθώς στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Κούρτιτς ισοφάρισε σε 1-1.