Βόλος-ΑΕΚ: Ο Κλέιμαν μπήκε με τη μπάλα μέσα στο τέρμα όμως το γκολ δεν μέτρησε ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Απίστευτα πράγματα στο Πανθεσσαλικό με τον Τζοβάρα, εκτός των άλλων, να μην μετράει και γκολ της ΑΕΚ

Η ΑΕΚ προηγείται του Βόλου με 2-0 στο ημίχρονο, με τον διαιτητή Τζοβάρα, να μην μετράει καθαρό γκολ της Ενωσης στο 30ο λεπτό.

Ο Μάνταλος εκτέλεσε κόρνερ, ο Κλέιμαν έκανε κακή εκτίμηση και όταν κατάφερε να μπλοκάρει τη μπάλα βρέθηκε μέσα στο τέρμα. Μάλιστα, ενώ προσπαθεί να κρατήσει τη μπάλα εκτός της γραμμής του τέρματος, όπως φαίνεται στις παρακάτω φωτογραφίες δεν τα έχει καταφέρει.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης όμως έκλεισε τα μάτια, ενώ το VAR δεν εξέτασε καν τη φάση.

Βόλος-ΑΕΚ: Ο Κλέιμαν μπήκε με τη μπάλα μέσα στο τέρμα όμως το γκολ δεν μέτρησε ποτέ! (ΦΩΤΟ) Βόλος-ΑΕΚ: Ο Κλέιμαν μπήκε με τη μπάλα μέσα στο τέρμα όμως το γκολ δεν μέτρησε ποτέ! (ΦΩΤΟ)