Ο Βολος ήταν...αλλού και προσέφερε νίκη (5-1) ανάσα στον Παναθηναϊκό (VIDEO)

Δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα για τον Παναθηναϊκό

Ο Παναθηναϊκός υποδέχθηκε τον Βόλο στη Λεωφόρο για την 4η αγωνιστική της Super League και πήρε εύκολα τη νίκη με 5-1.

Οι γηπεδούχοι έβαλαν τις βάσεις της νίκης από το πρώτο πεντάλεπτο του αγώνα καθώς το σκορ ήταν ήδη 2-0 με γκολ των Καρλίτος και Ιωαννίδη.

Η ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς βρήκε άλλα δυο γκολ μέχρι το ημίχρονο με τους Χατζηγιοβάνη στο 34ο λεπτό και Βιτάλ στο 45ο λεπτό.

Ο Βόλος μείωσε σε 4-1 με τον Γκιουλέν στο 59ο λεπτό αλλά ο Καρλίτος με το δεύτερο προσωπικό του γκολ στο 69ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό 5-1.