Συνέχισαν χωρίς νίκη ΟΦΗ (0-0) και Αστέρας Τρίπολης (VIDEO)

Ο ΟΦΗ υποδέχθηκε στο Ηράκλειο τον Αστέρα Τρίπολης για την 3η αγωνιστική της Super League με τις δυο ομάδες να μένουν στο 0-0.

Αυτή είναι η τρίτη ισοπαλία για την ομάδα του Ηρακλείου ενώ από την άλλη πλευρά ο Αστέρας αγνοεί όχι μόνο τη νίκη αλλά και το γκολ μετά από τρεις αγωνιστικές.

Κακό πρώτο ημίχρονο για τις δυο ομάδες, με μοναδική ευκαιρία ένα σουτ του Λάμπρου στο 38ο λεπτό που έφυγε λίγο άουτ.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο ΟΦΗ ήταν καλύτερος αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει ενώ ο Αστέρας Τρίπολης έκανε την μια και μοναδική του τελική στις καθυστερήσεις.