Στοίχημα: Βραδιά προκριματικών Conference League απόψε με... ΑΕΚ!

Το betone σας προσφέρει τις καλύτερες προτάσεις για την αποψινή βραδιά των προκριματικών του Conference League

Το betone σας προσφέρει τις καλύτερες προτάσεις για την αποψινή βραδιά των προκριματικών του Conference League.

Η βραδιά είναι σημαντική με τα πρώτα ματς του Β’ προκριματικού γύρου του Conference League.

Οι σημερινές προτάσεις στο betone περιλαμβάνουν κάθε λογής επιλογή, μετά από μελέτη και ανάλυση των δεδομένων και των στοιχείων κάθε αγώνα ξεχωριστά.

Ο Αχαστος πάει με την ισοπαλία στο ματς Βελέζ-ΑΕΚ, ο Τάσος Καπετανάκος ποντάρει στο ημίχρονο/τελικό της ΑΕΚ, ενώ ο Σταύρος Καζαντζόγλου μας δίνει ένα πολύ δυνατό παρολί.

Επίσης, ο Σταύρος Καζαντζόγλου μας δίνει και μια δυάδα για ταμείο από τα ματς του Conference League με τους αγώνες της ΑΕΚ και της ΑΕ Λεμεσού.

Το πρόγραμμα του 2ου προκριματικού γύρου του Conference League:

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 16:00 Αραράτ-Σλασκ Βρότσλαβ
  • 16:00 Αστάνα-Αρης
  • 18:30 Πανεβέζις-Βοϊβοντίνα
  • 19:00 Αούστρια Βιέννης-Μπρέινταμπλικ
  • 19:00 Καραμπάγκ-Ασντόντ
  • 19:00 Κουόπιο-Βόρσκλα Πολτάβα
  • 19:00 Μόλντε-Σερβέτ
  • 19:00 Ολίμπια Λιουμπλιάνας-Μπιρκιρκάρα
  • 19:00 RFS-Ακαδημία Πούσκας
  • 19:00 Σότσι-Κέσλα
  • 19:30 Δυναμό Τιφλίδας-Μακάμπι Χάιφα
  • 19:30 Ντουντελάνζ-Μποέμιανς
  • 19:45 Ελφσμποργκ-Μιλσάμι
  • 19:45 Χάμαρμπι-Μάριμπορ
  • 20:00 ΑΕ Λεμεσού-Βλάζνια
  • 20:00 Απόλλων Λεμεσού-Ζίλινα
  • 20:00 Βικτόρια Πλζεν-Δυναμό Μπρεστ
  • 20:00 Γκζίρα-Ριέκα
  • 20:00 Κοπεγχάγη-Ζοντίνιο
  • 20:00 Λατσί-Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
  • 20:00 Λοκομοτίβ Πλόβντιβ-Σλόβακο
  • 20:00 Ντιναμό Μπατούμι-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ
  • 20:00 Πετροκούμπ-Σίβασπορ
  • 20:00 Ρίγα-Σκεντίγια
  • 20:00 Σούντουβα-Ρακόφ
  • 20:00 Σπάρτακ Τρνάβα-Σέπσι
  • 20:00 Τεούτα-Εσκάλδες
  • 20:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λιεπάγια
  • 21:00 Αρντά-Χάποελ Μπερ Σεβά
  • 21:00 ΗΒ Τορσάβν-Μπουντούτσνοστ
  • 21:00 Σκούπι-Σάντα Κλάρα
  • 21:15 Βασιλεία-Παρτιζάνι
  • 21:30 Βελέζ Μόσταρ-ΑΕΚ
  • 21:30 Γάνδη-Βαλερένγκα
  • 21:30 Λαρν-Ααρχους
  • 21:30 Σουτιέσκα Νίκσιτς-Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 21:30 Στεάουα-Σαχτιόρ Καραγκάντι
  • 21:45 Αμπερντίν-Χάκεν
  • 21:45 Λίνφιλντ-Μπόρατς Μπάνια Λούκα
  • 21:45 Χιμπέρνιαν-Σάντα Κολόμα
  • 22:00 Βαλούρ-Μπόντο Γκλιμτ
  • 22:00 Ντάνταλκ-Λεβάντια
  • 22:00 Ντρίτα-Φέγενορντ
  • 22:00 Ούιπεστ-Βαντούζ
  • 22:00 Παρτιζάν-Ντουνάισκα Στρέντα
  • 22:00 Χάιντουκ-Τόμπολ
  • 22:00 Χαφναρφιόρντουρ-Ρόζενμποργκ
  • 22:30 Σόλιγκορσκ-Φόλα

Οι αγώνες ρεβάνς θα διεξαχθούν στις 29 Ιουλίου.

LIVE όλες οι ειδήσεις

Οι ειδήσεις του enwsi.gr στο Google News

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΣ
ΟΛΑ ΤΑ BLOGS
X