Περίπατος της Σάλτσμπουργκ (3-0) επί του Ολυμπιακού (VIDEO)

Χωρίς να δυσκολευτεί ιδιαίτερα, η Σάλτσμπουργκ κέρδισε άνετα τον Ολυμπιακό με 3-0

Σε περίπατο εξελίχθηκε το φιλικό της Σάλτσμπουργκ επί του Ολυμπιακού, με τους αυστριακούς να μην δυσκολεύονται και να επικρατούν με 3-0 ενώ είχαν φάσεις και για περισσότερα γκολ.

Ο Γιουνούζοβιτς άνοιξε το σκορ στο 33’ με την μπάλα να αλλάζει πορεία στο φάουλ του, ενώ δύο λεπτά μετά, ο Καπάλντο είδε την μπάλα να παίρνει παράξενη τροχιά στο σουτ του έπειτα από το τάκλιν του Μπουχαλάκη και ο Αντεγέμι με άψογο τελείωμα σκόραρε στο 64ο λεπτό για το 3-0 των πρωταθλητών Αυστρίας.