Η συγγνώμη του Αραούχο για τις χαμένες ευκαιρίες... (ΦΩΤΟ)

Η ΑΕΚ πανηγύρισε σημαντική νίκη επί του Αστέρα, με το… φτωχό 1-0, ένα ματς που θα μπορούσε να κριθεί από το πρώτο ημίχρονο. Το σημερινό παιχνίδι… στράβωσε εντελώς για τον Σέρχιο Αραούχο, με τον Αργεντινό να χάνει σωρεία ευκαιριών, με αποκορύφωμα φυσικά το δοκάρι στο 13ο λεπτό.

Ωστόσο, παρά την σημερινή του κακοδαιμονία, ο «Τσίνο» έχει αποδείξει τι αξίζει και τι μπορεί να κάνει και ο κόσμος της Ένωσης τον αποθέωνε καθ’όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Μετά το τέλος του ματς, ο Αραούχο ανέβασε φωτογραφία στο instagram, και με χαρακτηριστικά εικονίδια ζήτησε συγγνώμη από τον κόσμο, σαφώς επηρεασμένος από τις πολλές χαμένες ευκαιρίες.