Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Η κλήρωση του Champions League και του Europa League και το ματς Ολυμπιακός – Αναντολού Εφές, ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

ΕΡΤ2

22:00 Ευρωλίγκα Play Offs 2oς αγώνας Ολυμπιακός – Αναντολού Εφές

Cosmote TV

12.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης, Preshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 UEFA Champions League, Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.20 Εκπομπή «UEFA Europa League Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης, Preshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 UEFA Europa League, Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Μπαρτσελόνα-Σάλτσμπουργκ, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.20 Εκπομπή «UEFA Europa League Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης, Postshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπενφίκα, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Κολονία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Σεβίλη-Γρανάδα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

02.00 Chicago Bulls-Boston Celtics, NBA Playoffs, First Round, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport2)

12:45 NRL Broncos – Rabbitohs (FOX Sports HD)

13:00 FOOTBALL: UEFA Champions League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 FOOTBALL: UEFA Europa League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 CYCLING: Italy (Eurosport2)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)

19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα Play Offs/Θέσεις 1-4 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί) Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (Novasports 3HD)

19:00 Στο Φιλέ (Νοvasports1HD) *μόνο εάν έχει ολοκληρωθεί η ημιτελική σειρά

19:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:30 EQUESTRIANISM: in Antwerp, Belgium (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Νανσί – Μαρσέιγ (Novasports 4HD)

22:00 Ευρωλίγκα Play Offs 2oς αγώνας Ρεάλ Μαδρίτης – Νταρουσάφακα (Novasports3HD)

22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ρίο Αβε – Αρούκα (Novasports 1HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)

08:00 NRL, Panthers – Eels (FOX Sports HD) 

Πηγή: www.gazzetta.gr

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *